Geliyor gönlümün efendisi: Liam Gallagher – Wall Of Glass

Oasis birleşir, birleşmez muhabbetleri arasında Beady Eye’ı kapattıktan sonra bayadır sessiz olan Liam Gallagher solo albümü ile sonunda geri dönüyor. Dün BBC Radio 1’e konuk olan ve Wall Of Glass “single”ını da yayınlayan LG albüm için süper, muhteşem söylemlerinde bulunuyor. Zaten böyle bir karakterden başka türlü açıklamalar beklenemezdi.

Bu yayınlanmadan önce 30 Mayıs’ta Machester O2’de verdiği konserden bir kaç parça Youtube’a düşmüştü. “Teaser”ı dışında ilk defa orada dinlediğimde baya beğenmiştim. Albüm versiyonu da baya iyiymiş. Hatta albümdeki bir diğer parça Greedy Soul‘u da konserde söylemiş. Bunun da albüm versiyonunu bir dinlemek lazım. İki parçayı da dinledikten sonra aslında Oasis’in son albümü Dig Out Your Soul’a kimden etkilenmiş biraz anlamış oluyoruz. Oasis’in sounduna daha yakın, biraz olsun hasret giderebileceğimiz bir albüm gibi olacak.

Bu arada radyoda Noel ile ilgili görüşlerini de söylüyor. Daha çok “I mean” ve “You know” açıklamalarında bulunuyor ama arada kilit şeyler de söylüyor.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s