Beady Eye’dan yeni single

BEMalumunuz Noel’in Oasis’ten ayrılmasından sonra Liam yeni ismiyle grubu devam ettirdi. 2011 yılında çıkardıkları ilk stüdyo albümleri Different Gear, Still Speeding ile gerçekten umut vermişlerdi bizlere. Oasis’in beyninin Noel olduğunu düşünürsek, Gem Archer ve Andy Bell’in katkıları ile değişim başlamıştı. Noel gittikten sonra da bunun sayesinde gelişme kaydedildi.

Liam nam-ı değer LG şu an sevdiği türü yaşatmaya çalışan tek kişi olabilir. Yeni single da yeni albümün habercisi olduğu için bu kadar rahat bunu söyliyebiliyorum.  Different Gear, Still Speeding da bu havadaydı. Tam oldschool kalıyor bugünler için, lakin gerçekten baya güzel.

Yeni single Flick of The Finger bana biraz intro parçası gibi geldi. Normal bir şarkı havası alamadım. Fakat ilk dinleyiş de baya etkiledi beni. Yeni albüm için gerçekten baya ümitlendim.

Olimpiyat kapanışındaki kadroda emo bir arkadaşı gördüğümde çok üzülmüştüm, lakin o da gruptan ayrılmış, yerine Kasabian’dan Jay Mehler gelmiş. Herhalde Jay’in hayali gerçek oldu LG ile çalışarak.

Son olarak da Liam baya kırışmış artık ya. Adam bir anda çöktü. Sesi de pek iyiye gitmiyor da neyseki teknoloji bunu kotarıyor (bunu söylemek koydu ya).

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s