The Walking Dead – Sezon 3

The Walking Dead behind the sceneAMC’nin The Walking Dead dizisi dün üçüncü sezonunu devirdi. Yine sıkıcı bir başlangıç, eh bölümlerle devam etti. Arada bir kaç alakasız kopuk bölümden sonra gerçekten hakkını vermemiz gereken bir sezon finali ile üçüncü sezonu bitirdiler.

Spoiler vermemek adına pek detay yazmayacağım. Beni en çok etkileyen Michonne karakteri ve şu ana kadar gereksiz ortada dolaşan Carl’ın bu sezon ki değişimi. Hele ki final bölümünde babasına verdiği ağır ayar inanılmazdı. O psikolojide bu kadar set değişim normal tabiki lakin bu kadarını da beklemiyordum. Ama dediklerinde de çok haklıydı. Michonne da en doğru silahla geziniyor piyasada.

İlk sezonun tadı yok elbet te ama insan başladı mı da izlemeye devam ediyor. Koca bir sezonu hapishanede geçirtmeyi de başardılar. Duygusallık bir önceki sezona göre daha fazlaydı ki bazı gereksiz karakterlerden kurtulduk fakat paso dizinin senaristleri değiştiği için bundan sonraki dönemlerde de bu tip tipler çıkabilir.

Peki sezonun sonundaki hareketin anlamı neydi onu anlamadım. Daha yaşanabilir yerde kalmak varken neden yeniden eski yerlerine döndüler sorgulamak lazım. Gelmek isteyenler orada da onlara arka çıkabilirdi sonuçta. Sonuçta bir deli ve iki yardakçısını alt etmek ne kadar zor olabilir ki?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s