Instagram fotoğraflarınız poster oluyor!

logoHayaldi gerçek oldu diyebiliriz. Şansa Facebook’ta gördüğüm bir site Miniprint.me ile Instagram fotoğraflarınız poster, canvas, magnet vs olabiliyor. Aslında biraz bilen birinin evinde yapabileceği bir şeyi kendileri size hizmet olarak sunuyor.

Yani Magnet filan evde yapılabilir de 50×70 posterde bir sürü fotoğraf yapılamaz. Instagram’ın tek eksikliği fotoğrafların boyutunu küçük tutması. Yani normal bir dslr makine ile çektiğiniz fotoğrafı telefonunuza atıp, Instagram ile efekt verelim, şekilli olsun derseniz kalite düşüyor. Baya denedim evde ve bu sonucu aldım. Çok hoş olmayan bir durum.

Herneyse, Miniprint.me ile Instagram hesabınızdaki fotoğraflardan çeşitli ürünleri belli bir ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Güzel olaylardan birinin kargonun bedava olması. Bu arada sadece kendi hesabınız değil takip ettiğiniz kişilerin de hesabındaki fotoğraflardan bu işlemi yapabiliyorsunuz. Biraz sapıkça denebilir mi acaba? Bu kısım tartışılır. Platoniğinizin fotoğraflarından kolaj yapmış olursunuz.

İşleyiş sizin site üzerinden Instagram hesabınıza bağlanma izin ile başlıyor. Daha sonra fotoğraf seçimi ile işlem sürüyor. Bence süper bir uygulama. Fakat kendilerine de belirttiğim gibi, kendi hesabımız ile takip ettiklerimizin fotoğraflarını tek bir çalışmada birleştiremiyorsunuz. Ben de 108 tane bastırılacak fotoğraf yok mesela. Eşimin hesabından fotoğraf seçmek istesem bu mümkün olamıyor. Tabi 108 tane seçmenize gerek yok. Bir taneden bile poster yapılabiliniyor.

Açıkçası en yakın zamanda 50×70 bir poster hazırlayıp, satın alacağım. Postere ulaşınca da düşünceleri yazarız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s