Picante olmamış

Cumartesi elimdeki Momento kuponu ile Tünel’deki Picante’ye gittik. Daha önce bir kere gitmiş ve cidden beğenmiştim. Evet, kesinlikle pahalı bir yerdi ama memnun kalınca senede 1-2 kere gidebiliriz diye düşündüm. İşte o ikinci kere cumartesine kısmetmiş. İlkine göre çok daha samimi bir ortamla karşılaştık. İlk giriş gerçekten güzeldi. Siparişleri verdik, sonrası hayal kırıklığı işte.

İlk olarak nachos geldi. Beyaz cheddar peynirli ve bol yeşil – siyah zeytinli bir üründü. Ben hayatımda ilk kez zeytinlisini gördüm. Vasat bir nachos 15 TL idir. İlk kroşeyi açılışta yedik. Bundan sonra yemeklerden burrito geldi. Hiç yememiş olsak vaay diye kalırdık. Ama tavuklu yemekte tavuk bir elin parmaklarını geçmiyordu ve içinde patlıcan, pirinç vs vardı. Meksika yemeğinde ne arar bunlar dostum? Benim yemeğim taco tabağı idi. İki adet taconunda içinde kıyma + soslardı vardı. Benim bildiğim klasik tacolarda sosun taconun içinde ne işi var anlamadım. Yeşillik, sos hepsi taconun içindeydi. Trio tam bir hayal kırıklığı idi.

Hesap kitap işlerine gelince, Digiturk VIP kartla indirimi cepleyek dedik ama o da patladı. Sebebi iki kampanya bir arada olmazmış. Diretmedim, çünkü konser vardı ve sinirlerimi bozamadım. Momento zaten kampanya değil, ayrıca hesaplar farklı. Nasıl iki kampanya olur? Digiturk VIP kart indirimi nasıl kampanya diye geçer? O hep olan bir şey sonuçta.

İlk defa bir yeri kötüleyen bir şey yazıyorum ama ne olduysa orada çok overrated bir mekana dönüşmüş. Çok üzücü.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s