Ergin gider, Erman gelir…

Son 48 saatte filan öyle şeyler yaşadı ki Beşiktaşlılar tam bir sinir harbi. Son senelerde futbolda sezonları böyle geçiriyoruz da bu kadar duygu değişimi olmuyor. Önce Milangaz sponsorluğa devam edecek, her şey çok iyi gidiyor dendi. 24 saat geçmedi, sponsorluktan çekildiler. Erdoğan Demirören’i övdük ama o da çocuğunun etkisinde mi kalmış, yoksa soy adını kanıtlamayı mı düşünmüş bilmiyorum. Bu kazık hepimizi şaşırttı. Buraya kadar tamam ama akşamında Ergin Ataman’ın koşa koşa kaçıp, Galatasaray’a imza atması affedilir gibi de değil. Bu profesyonellik de değil arkadaş. Arkadan işler çevirmişsin demek ki. Sonra da ‘bunları yazmak çok zor, hakkınızı helal edin Beşiktaşlılar’ tarzı tweet atmak olmuyor işte. Cevap olarak yazılanlardan bir tanesi çok hoştu: 1 yanlış 3 doğruyu götürdü.

Bize yaşattığın zaferler için teşekkürler, helal olsun ama maalesef ki giyinip poz verdiğin t-shirtün üzerinde yazan FEDA’yı anlayamamışsın hocam.

Bu sene Beşiktaş’ın başına gelenler resmen hayat dersi gibiydi. Ama Beşiktaş’ın da başına en güzel şeyler basketbolda geldi. Gitti derken altı saatlik bir operasyonla yeniden geldi. Beşiktaş’ın efsane basketbolcularından Erman Kunter bu sefer koç olarak geldi. Karamsarlığa düşerken umutlandık. Unutmayın şu an ki milli takımı ayağa kaldırıp, bize varlığını ilk hatırlatan Erman Kunter idi…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s