Lost gibin

American Horror Story sardı götürdü diye daha önce bahsetmiştim. Dün gene iki bölüm üst üste izledik. Normalde iki tane yetiyordu ama yani gene son dakka golü attı. Tam Lost kafalarında. Tüm bölüm rutin ilerliyor, bitecek bölüm hop yürekler ağıza geliyor. Yeni bölümü açmak için bahane geliyor sağ kanattan. Neyse ki codec sorunu yüzünden izleyemedik. Sonra izleyecek bir şey kalmıyor. Ama cidden dizi güzel yani. Evet iç karartıcı filan ama baya güzel bir dizi.

Böyle virüslü filmlerde hep virüs bir yerden başlar, sonra insanların üzerinden bulaşır filan. Bir yeri eller, o gider biriyle tokuşur vs vs. Hep kesik kesik kurgu ile bunu izleriz. Şey olsa misal; adam gitsin elini yıkasın, ya da ne bileyim araba çarpsa ölse filan virüs yayılması dursa. Film bitmeyecek tabi. Fake atmış olacaklar, başka şekilde yayılacak. Hiç de süper fikir değil sanırsam.

Cowboys & Aliens’ı izledik hafta sonu. Fragmanına da bayılmamıştım ki Daniel Craig’i sevmediğimden mi, yoksa kovboy filmlerini çok sevmediğimden midir filmi çok sevemedim. Olivia Wild biraz izlettirir demiştim ama o da kurtaramadı. Aslında güzel kotarmış Jon Favreau. Yani içine de edilebilir bir konusu var ama Iron Man tecrübeleri filan da olunca başarıyla altından kalkmış. Sonundaki çatışma sahneleri çok sığ geldi bana sadede. İnsanlar ölüyor, leblebi gibi harcanıyor ama sonu gelmiyor filan. Dediğim gibi bana hitap etmediğinden olsa çok sevemedim ama vahşi batı ve bilim kurgu sevenler için ideal bir film. Ayrıca filmde de gördük ki kovboy kıyafetleri baya komikmiş.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s