Rüya ötesi

Deron Williams formayı giymiş, sıra Kobe’de diye bir yorum yaptım. O forma ne kötüdür ama ya. Özellikle reklam kısmı. Böyle en uyduruk baskı ile yapılmış. Şu lokavt uzun sürse de biz batarken bari takım başarılı olsun. Ama yani Kobe Bryant muhabbeti ilk geçerken Ergin Ataman ne güzel trollüyor diyordum, meğersem ciddiymiş. Düşünsene geldiğini. NBA’in en iyi oyuncusu bizim takımda forma giyecek. O takımdaki genç oyuncular gece uykulu gözlerle izleyebildiği adamla aynı salonda olacak. Ama tabi önce gelmesi lazım. Öyle bir takımız ki biz imzayı atar, tam gelecek lokavt biter, imzaladığı ile kalır. Biz de patlarız işte. Ama belki forma filan basılırsa resmi o bile bize yeter haha. Bu kadar sığ düşünebiliyoruz bazen, çünkü bu yaşanan hayalden de öte bir şey. Kelimeler yetersiz kalıyor o derece yani. Hayırlısı ama bakalım ne olacak.

Cola Turka saçmalığı tam gitti derken formanın arkasına Ülker saçmalığı geldi. Başarısız işte tasarımlarınız neden değiştirmiyorsunuz anlamadım. Siyah beyaz olunca az da olsa yırtıyor ama gene kötü gene kötü. Toyota da fena durmamış aslında. Umduğumdan biraz daha vasat gibi ama bir BEKO değil tabi ki de.

Şimdi de 2005-2006 sezonuna dadanmışlar. İyice çığrından çıktılar. Senelerce oturun, şimdi aksiyon arayın. Hay Allahım ya. Otursunlar tüm sezonları didiklesinler o zaman. Cidden baydı bu konu. Derbiler de şike var diye sağdan soldan laflar duyuyoruz. Mantıklı mı bu denenler ya? Akıl var mantık var. Cidden içler acısı insanların düşünceleri. İyice cılkını çıkardılar.

Bu nasıl iş ya? Bir gün yazmadık diye günlük ziyaretçi beşe düşer mi? Vah halimize. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s