Seçtik mi, seçildik mi

Verdik gitti dedim, harbi öyle oldu. Zevkine bak. Eskiden heyecanlı olurdu seçim sonuçlarını izlemek filan, çekişme olurdu. Artık o da yok. Havası kaçtı bu işin. Kartallı parti vardı, adını pusula da görünce hatırladım. Kartal varsa bizdendir diye dalga geçiyordum filan ama yukarıdaki fotoğrafı sabah görünce koptum. Güzel tepki olmuş.

Bir ara o kadar yoğundu ki işler Interpol konseri hakkında iki kelam edemedim şurada. İlerleyen günlerde yazacağım ama, inanıyorum!

Abi bu seçimde neredeyse herkesin oyu artmış. Ee bu kadar oy artışı varsa kimin oyu düştü bu kadar? Tamam yeni seçmenler geliyor da insanlar da vefat ediyor. 3 çocuk komutu verileli daha 18 sene de geçmedi.. Anlamadım bu işi, neyse…

İnsanımız çok vefasızdır, gerçekten de öyleymiş ya. İnanmazdım diyemeyeceğim çünkü benimde vefasızlık yaptığım durumlar oldu, kendimden biliyorum. Yalnız şimdi fark ettim, “de”yi ayrı yazmış arkadaş. Helal olsun be!

Pazar akşamı saat 16:00 gibi isyan ettim. Pazar pazar altı saattir ofiste ne işim var? diye haykırdım ve eve geri döndüm. Baya çalışmışım yalnız, kendime de şaşırdım biraz. Ne bu azim arkadaş, yok mu senin işin gücün ya… Ev bakmam lazım, güzel evlerin hepsi elden gidiyor. Şimdi otur bir hafta bekle işin yoksa adam gibi ev bakmak için. Ya da çılgın gibi hafta içi akşamları da ev bakmak lazım. Ama durum o kadar vahim mi şimdiden? Haziran kirasını da isterler sonra, korkuyorum. Evi olan varsa yapsın bize bi’ güzellik ya..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s