Sakın öleyim deme!

Ölünün arkasından konuşmaya ne meraklıymışız da haberimiz yokmuş. Önce Defne Joy Foster’ın arkasından çeşit çeşit uydurmalar çıktı, üzerine Türkan Saylan’ın arkasından hipnozcu diye enteresan şeyler dendi. Aslında durulan magazin basınına iyi geldi bu kötü haber. Dedikodular, uydurmalar ne geldiyse akıllarına sıktılar. Keşke bu yalan ve uydurma haberlerin gerçek olmadığı ortaya çıktığında bunu yapanlara bir ceza verilebilse. Ne kadar iğrenç bir durum. Yozlaşmışlılığın bu kadarı. Eski filmleri ya da yaşlı insanların anlattıklarını dinledikçe gerçekten halimize üzülüyorum. Eskiden birinin öldüğünü duyduğu zaman tanımayanlar bile ağlarmış. Bir insan öldü diye. Şimdi ise en basit cezanın direk can alma olduğu şeyler izletiliyor bizlere. Popüler olan bu diye. Ya da işte ölen insanların arkasından atıp tutuyoruz. Türkan Saylan baş örtülü kızları hipnotize edip başlarını açtırıyormuş. Buna gerçekten inanan var mı anlamıyorum ya da bu acizane lafları eden kişi gerçekten bu dediklerine inanıyor mu? Bunu televizyona çıkarıp prim yapan kanal da devletin kanalı TRT. Hangisi daha rezil karar veremiyorum.

2010 yılının yıldızı malum yıl sonuna doğru ölmüştü. Dünya Kupası’nda yıldızı parlamıştı. Ahtapot Paul’dan bahsediyorum tabi ki de. Almanya’da yaşadığı akvaryuma kocaman heykelini diktiler. Gidip sarılasım geldi. Pek de çikin bir şey ama olsun.

Fido Dido’yu hatırlayan var mı? T-shirtünü deliler gibi aradığım günler aklıma geldi. Hoş birlikte büyüdüğümüz karakterlerden biri. Bir 7up olsa da içsem filan dedim. Ama eskisi gibi gelmiyor tadı nedense. Belki de Fidosuz bir anlamı yoktur.

Geçen hafta da çok çılgın geçti, önümüzdeki hafta da çılgın geçecek gibi. Kafamı dinlemek istiyorum artık. Zaten bu yaz baya hareketli geçecek gibi. Ufacığından da olsa bir tatil ne güzel giderdi be…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s