Rahatlama merkezi

Bu magazin programlarında inatla cümlelerin sonlarını ya da bazı hareketleri 4-5 kere tekrar vermesinin sebebi ne olabilir diye çok düşündüm ama anlamadım. Herhalde kurgu yapan, ya da kurguyu yaptıran arkadaşlar anlamıyorlar tam olarak o yüzden kimsenin anlamayacağını düşünüyorlar. En kötü ihtimal izleyenleri salak yerine koyuyorlar. Tabi ki zaman geçirmek için yapıyorlar ama yani insanlar salak yerine konularak bunları izliyor. Şansa aylar önce bir tanesine denk gelmiş ve biraz izlemiştim ama mankenin teki arkasına dönüp bir şeyler söylüyor ama 5 kere bunu tekrarlıyorlar. Artık şunu demeye başlamıştım; bi’ daha göster anlamadım… İnsanı çok güzel hoşaf yerine koyuyorlar, oh mis…

Asıl şey var şey; The Dr. Oz Show. Mehmet Öz’ün televizyon şovu. Wizard of Oz gibi böyle. Adamın ismi tam marka gibi ve yani pazarlaması da çok başarılı. Bazı insanların doğuştan şanslı olması da böyle bir şey. Bana baksana, mümkünatı yok. Soyadından direk kaybediyorum. 14 harfli soyad mı olur? Schwarzenegger ile aynı, böhühü.

Allen Iverson T.G.I. Friday’s’e takılıyormuş. Philadelphia’dan bir gazeteci kendi imkanları ile izini süre süre Iverson’ı takip edip, bulmuş ve röportaj yapmış. Onun yazdıklarına göre de geldiğinden beri orada yemek yiyormuş. Bana asıl komik gelense Amerika’da bile bu kadar lezzetli biftek yememiş. Hani steakhouse tarzı bir yer olsa anlayacağım da Friday’s sonuçta gittiği yer ve Amerika’dan daha güzel! Bazı özel yerler var bir aya yakın etleri dinlendiriyorlar filan, sadece konseptleri o, oralara götürün adamcağızı da etin tadına varsın.

Optimum’da ödül almış ya şoklardayım. O kötü tuvaletleri ve ATM yerleşimi ile bile almamalı. Para çekmeye giriyorsun, kim hangi sırada belli değil. İki kişi arka arkaya gelince her şey karışıyor. Acaba diyorum her şeyi yerleştirdikten sonra ‘Lan ATM’leri nereye koyacağız?’ diye kaldılar da öyle sıkıştırdılar bir köşeye. Beklerim yani bu düşünceyi ki olabilitesi de yüksek.

Not: Bu arada çok çılgın yoğun bir döneme gireceğiz, ilk fırsatlarda yazmaya devam edeceğim. Biraz gecikme olursa -ki umarım olmaz, buralardan uzaklaşmayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s