Beynim akıyor

Bunu net bir şekilde söyliyebilirim ki son iki gün beynim resmen aktı, gitti. Tablolar arasında böyle neye uğradığımı şaşırdım. Hoşaf gibi eve döndüm ve ne yaptığımı hatırlamıyorum şu an mesela. Sabahları şarj olup, akşam şarjı bitmiş şekilde dönüyorum eve. Yaşamadıkça anlaşılmaz ya bazı şeyler, bu da aynen öyle. Çalışınca anlıyormuş insan. Hiç bir şeye zaman bulamıyormuş cidden. 1.5 ay önce buluşalım dediğim arkadaşlarımla buluşamadım hala. Zaman yok cidden. Yani olan, sana az kalan zamanını da kendine ayırabiliyosun anca. Evde pelte gibi yayılıp beynini boşaltabiliyorsun. Vah vah ne hallere geldik ya. Üniversitede, aman be sıkıldım bu öğrenci hayatından derdik. Nasıl hata yapmışız. Hiç bitmese de olurmuş yani. Ama mesela şimdi yüksek lisans yap denince de iki kere düşünmek istiyorum. Bu saatten sonra da sınav mınav nasıl kaldırırım diye düşünüyorum. Bu pelte beyinle dersleri çok anlamlı gözlerle takip ederim heralde.

Big Bang Theory’de iki haftadır Penny yok. Diziye neler oluyor? Acaba kilo almış diye, zayıflatıp mı karşımıza çıkarıcaklar? Yok yani. 4 tane sapın arasında bir tane çiçek vardı, onuda ordan çıkarırsanız dizi sap dizisine döner yani. Ayrıca Chuck’ın da (üzülerek söylüyorum ama) bitmesi lazım. Git gide basitleşiyor. Yani olaylar ve aksiyon sahneleri eskisi gibi değil, gerçekçiliğini kaybediyor. Ayrıca baydı be! İnatla diyorum; dizi It’s Always Sunny in Philadelphia’dır.

Blackberry’e de yavaş yavaş alışıyorum. Ama hala bir internet paketim olmadığından kablosuz internet olmayan yerlerde pek bir olayı olmuyor telefonun. BIS mi? BES mi? Orada kaldım ben. Avea mı? Turkcell mi? Bir tanesi ayda 30 TL ve 4 GB kotalı, diğeri ayda 32 TL ve sınırsız. 4 GB kota kime yetmez ama? Bunu da düşünmeden edemiyorum işte. Millet evinde bilgisayarı ile 4 GB kotayı geçemiyor, ben telefonda nasıl geçebilirim diye düşünüyorum. Düşün düşün… neyse…

Beynim akıyor” üzerine bir yorum

  1. Efe dedi ki:

    vodafone 8tl’ye sınırsız 3g pakedi var, tabii 100mb sonrası hız sıçar ama bb ile kullanacağın için pek bir şey değişmez.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s