Bi’ tur versene!

Kasabian’dan Fire eşliği altında başlayalım bakalım… Aym on faaaaaayaaaaa…. Dinleyin, dinletin… Kendilerini oasis’e en yakın grup olarak görüyorum. Zaten son turnede altgruplarıydı. Neyse asıl konumuza dönelim;

Hangi dergiydi hatırlamıyorum ama (pek ilgili de olmadığımdandır sanırsam) Mercedes’in yeni AMG modelini gördüm ve direk aşık oldum. Normalde sevmediğim bir seri olmasına rağmen 2011 SLS AMG süper ötesi olmuş. Mercedes’in eski (70-80) modellerini çok seven biri olarak, bu modelde de yeni ile eskinin harmanlanması çok hoşuma gitti. Eski tipi yeni teknoloji ile çok güzel kaynaştırmışlar. Bunun en belirgin özelliğide (motor gücü vs pek ilgilenmiyorum) kapıların yukarı doğru açılması. Teknik özelliklerinen çok estetiğine hayran oldum çünkü.

Teknoloji ilerliyor ama yurtdışı postaları bir türlü gelmiyor. Gelenlerde normalden uzun sürede geliyor, hiç hoş değil bu durum. Threadless’dan aldığım t-shirtler zamanından fazla sürede gelmeyince adamlarla iletişime geçtim ve onlarda hemen yenilerini göndermek için hazırlık yaptılar. Amerika olunca iletişim kuracağımız yer, ben gündüz yazdım, onlar bize göre gece cevap verince uzadı gitti bu süre. Neyse yakında postaya verecekler. Umarım onlar gelir.

Hepimize tekrardan yeni dizi sezonu hayırlı olsun işallah. It’s always sunny in Philadephia’dan sonra Chuck, The Big Bang Theory ve Fringe de yeni sezonu açtılar. Tabi bunların dışında da bir çok dizi yeni sezonu açtı ama benim takip ettiklerim bunlar olduğundan özellikle isim vermek zorunda hissettim kendimi. Zaten izleyecek zaman bulamıyorum adam gibi. Zormuş bu çalışma hayatı ya. Ama günler dolu dolu geçiyor en azından.

O değilde şu Yeni Medya Düzeni Konferansına gitmek lazım ama 500 TL’ye bilet mi olur arkadaş. Bi’ kıyak aranıyorum ama hayırlısı.

Bi’ tur versene!” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s