Merhaba dünyalı ben uzayl.

Düşündüm taşındım, benim neyim eksik dedim. Yaz gitsin.

Yolda filan böyle giderken arada aklıma bir şeyler geliyor. Bir yerlerde sergilemek istediğim şeyler (çok lazımmış gibi). Yeni siteyi de bitirdikten sonra, yeni bir blog sayfasıda iyi gider diye düşündüm. Kısa kısa detaya inmeden, bir serzeniş yeri gibi.

Hayırlı uğurlu olsun.

İlk giriş olarak bu gün eve dönerken arabada yaşadığım, aslında hepimizin her zaman yaşadığı bir olayla başlamak istedim. Belki de erkek şöförlerin hepsinin dert yandığı şey, yani: kadın şöförler. Araba hakkında ne biliyosun diye sorarsak heralde, dikiz aynası (makyaj yapmak için), fren (canları sıkılınca basmak için), bir de korna (dikkat çekip, kendilerini göstermek için) derler. Düz yolda, en yakındaki araba 200m filan uzaktayken devamlı frene basmanın mantığı bu heralde. Bir de bir yerden araba çıktığı an dıd dıd dıd. Bir de durmuş yol verirken gereği var mı bunun diye sorarlar adama?

Üzgünüm ama bu gerçekleri kabul etmek de lazım. Bende isterim memleketimin bayanları güzel araba kullansın ama olmuyor. Hoş tabi istisnalar var mı? Olmaz mı :) Zaten yarası olan gocunur di mi?

Siz siz olun yolda şöförlere dikkat edin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s